Novinky

 

 

 

Naše členství

 


 

 

Naše certifikáty

 

Úvod » O nás

BenedaGroup.com se představuje

 

Jsme internetová mediální agentura, působící na českém online trhu od roku 2004. Své aktivity zaměřujeme na strategický internetový marketing, poradenství, marketingové analýzy a plánování a realizaci komplexních internetových reklamních kampaní.

 


Dlouhodobě se specializujeme na oblast online brandingu a bannerové reklamy, Search engine marketingu (SEM), PPC reklamy (v ČR, Slovensku a zahraničí), marketing na sociálních sítích (Facebook, Twitter, YouTube) a na online PR. Zajišťujeme i školení v oblasti internetového marketingu a sociálních sítích.

 

Od roku 2006 jsme členem asociace českých reklamních agentura (AČRA MK) a od 04/2010 jsme zároveň i členy SPIR - sdružení pro internetovou reklamu.

Svým současným portfoliem služeb se snažíme reagovat na zvyšující se poptávku ze strany klientů, kteří v internetové reklamě vidí efektivní nástroj pro oslovení a získání nových zákazníků.

Naše mise:
"Snažíme se přispívat k pochopení a cílenému využivání internetu a nových medií ve firemní komunikaci. Nebojíme se hledat nové způsoby a cesty směřující k efektivní dosažení obchodních cílů našich klientů prostřednictvím strategické e-marketingové komunikace. Naše existence a spokojenost je podmíněna spokojeností našich klientů, kteří nám projevili svoji důvěru."


Naši zásadou je:
“Profesionalita – Rychlost – Příznivá cena – Efektivita - Kreativita"