Novinky

 

 

 

Naše členství

 


 

 

Naše certifikáty

 

Úvod » Reference » Opavia

 

Opavia – LU, a.s. / (BeBe Dobré ráno)

 

 

Specifikace klienta:

 

Jedna z největších a nejznámějších českých potravinářských firem. Je největším výrobcem trvanlivého pečiva ve střední a východní Evropě a je součástí potravinářské firmy Kraft Foods.

 

 

 

 

Internetová kampaň:

 

Snídáš? Tak to ukaž! Natoč reklamu na dobrou snídani a vyhraj 150 000 Kč.

 

 

Popis projektu

 

Společnost Opavia – LU, a.s. se v rámci podpory prodeje sušenek BeBe Dobré ráno rozhodla uspořádat internetovou soutěž.

Soutěž probíhala v měsíci květnu 2008 a spočívala v zapojení uživatelů internetu do natáčení reklamy na dobrou snídani a následnému šíření natočených videí virálním způsobem po internetu.

Jedním z cílů kampaně bylo motivovat uživatele internetu k návštěvě webových stránek www.hnutizadobrousnidani.cz

 

 

Reakce v tisku

 

První reklama vytvořená spotřebiteli v září na televizních obrazovkách
27.8.2008 První českou reklamu natočenou samotnými spotřebiteli pro účely spotřebitelské soutěže odvysílá televize Prima v úterý 2. září 2008. Video s názvem "BeBe - Respektuj sám sebe!" zvítězilo v soutěži značky BeBe Dobré ráno "Snídáš? Tak to ukaž!". Jeho autorem je Petr Štach z Ostravy.

První reklama, jejímž autorem je sám spotřebitel, byla vytvořena z vítězného spotu soutěže, kterou pořádala značka BeBe Dobré ráno v květnu letošního roku. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 76 videí. Vítězný spot „BeBe – Respektuj sám sebe“ obdržel od hlasujících a odborné poroty nejvyšší počet hlasů. Autorem scénáře, videa i hudby je Petr Štach z Ostravy.

Vítězný spot byl pro potřebu reklamy sestříhán do 60sekundového spotu. Ten poběží na televizi Prima 2. září v prvním reklamním breaku filmu "Co je šeptem". Ve stejný den bude o vysílání vítězného videa informovat první strana deníku Metro.
Zdroj: www.marketingovenoviny.cz

 

 

Rozsah poskytnutých služeb:

 

Podíleli jsme se na návrhu strategie internetové kampaně , plánování umístění reklamy na vhodných serverech a finální realizaci včetně tvorby bannerů .

V kampani byly využity bannery, sponzoring video zpravodajství na serveru Super.cz, reklama na ICQ, Online PR , hypertextová reklama, reklama na soutěžních serverech, PPC reklama na Google AdWords, Sklik, eTarget a AdFox.

Video spoty s upoutávkou na soutěž, které natočil herec Tomás Matonoha jsme umístili na videoservery jako je Stream.cz, Youtube.com, Zkouknito.cz a Myubo.cz.

 

 

Ukázky naší práce:

 

PUkázka bannerové reklamy (formát Takeover) na přihlašovací stránce do služby ICQ